Wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół

Wybierając się na uroczystość zawsze stajemy przed tym samym dylematem – czym obdarować gospodarzy. Co ucieszy rodziców obchodzących kolejną rocznicę ślubu? Jaki podarunek weselny służyłby Młodej Parze? Możliwości jest mnóstwo, jednakże ważne, ale prezent był przydatny, praktyczny oraz przemyślany.

Aby nie był to przypadkowy podarunek zakupiony pod presją, a czas poświęcony na zakupy nie stał się uciążliwym obowiązkiem, firma Marletto przygotowała dla Państwa szeroką kolekcję artykułów z monogramem bądź dowolnym haftem.

Z pewnością idealnym prezentem dla gospodarzy będzie pościel bawełniana lub szlafroki
z indywidualny haftem. Taki upominek staje się spersonalizowaną kompozycją, która odbierana jest jako symbol luksusu i dobrego smaku.

Haft komputerowy – małe dzieło sztuki

Haft komputerowy uznawany jest jako jeden z najbardziej atrakcyjnych oraz solidnych sposobów zdobienia tekstyliów. Z tego też względu przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego asortymentu, jak i umieszczanego na nim haftu. Do tego celu wykorzystujemy szwajcarską hafciarkę Bernina oraz najlepszych nici Isacord. Takie połączenie daje nam możliwość stworzenia małego dzieła sztuki.

Realizujemy zamówienia na wszystkich artykułach dostępnych w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do stworzenia niepowtarzalnych wzorów według własnych potrzeb i upodobań.

Naszym Klientom gwarantujemy pełną pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Wszelkie zapytania prosimy przesyłać pod adres: biuro@marletto.pl.

Haftujemy również koszulki, T-shirty z logo, koszule, ręczniki, prześcieradła i wiele innych.