Pomysł na prezent

Prezent powinien być miłą, dopasowaną do gustów odbiorcy niespodzianką. Takie właśnie są oferowane przez nas pomysły na prezent – unikatowe torby, worki, ozdoby oraz pudełka. Możemy umieścić na nich monogram czy haft z inicjałami lub firmowym logo. W ten sposób prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty. Jako trafiony pomysł na prezent polecam...

Prezent powinien być miłą, dopasowaną do gustów odbiorcy niespodzianką. Takie właśnie są oferowane przez nas pomysły na prezent – unikatowe torby, worki, ozdoby oraz pudełka. Możemy umieścić na nich monogram czy haft z inicjałami lub firmowym logo. W ten sposób prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty. Jako trafiony pomysł na prezent polecamy kolorowe torby zdobione motywem folklorystycznym, które spodobają się pasjonatom kultury ludowej. Wielbiciele unikatowych ozdób ucieszą się z ręcznie malowanego pudełka i obrusa wydzierganego przez mistrzynię sztuki ludowej. Lniane delikatne torby to doskonałe towarzyszki codziennych zakupów. Oferujemy również oryginalne pomysły na prezent dla dziecka w postaci worków na buty z wyhaftowanym imieniem i dowolnie wybranym motywem.

Więcej

Pomysł na prezent Jest 28 produktów.

Podkategorie

 • wieszaki materiałowe

  Wieszaki miękkie materiałowe, pokryte grubą bawełną dzięki czemu ubrania nie ześlizgują się z  wieszaka. Wieszak pachnie lawendą dzięki czemu zapewnia ładny zapach całej zawartości szafy a dodatkowo odstrasza mole.

 • woreczki lniane, torby...

  Szyjemy woreczki lniane, oraz bawełniane w dowolnym wymiarze nadają się na przechowywanie zół, biżuterii, na drobnostki. Polecamy woreczki na bieliznę, idealne w podróży oraz spersonalizowane worki do szkoły na buty, na strój do gimnastyki, na których możemy wyhaftować  imię dziecka lub ulubiony motyw.

  Ciekawą propozycją są folkowe torby bawełniane tak przydatne w codziennym życiu. Torby lniane na zakupy z ciekawym napisem, ulubionym motywem to kolejny pomysł na spersonalizowany prezent.

 • drewniane pudełka, tace

  Pudełka drewniane, tace kuchenne, pudełka na herbatę, wszystko ręcznie malowane, unikatowe.

 • ozdoby gipsowe na ścianę

  Ręcznie wykonane gipsowe ozdoby na ścianę, ręcznie malowane.

 • obrusy, serwety...

  Obrusy szydełkowe wykonane przez polską twórczynię ludową oraz obrusy lniane.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów