Choć w dzisiejszych czasach przyjęło się, że najlepszym prezentem jest koperta pełna banknotów bądź nowy model telefonu komórkowego, warto pokusić się o większą kreatywność i zaskoczyć wszystkich nietuzinkowym prezentem.

Aby sen był wyjątkowy…

Aktualnie w sklepach mamy ogromny wachlarz wyboru, z tego też względu firma Marletto wyszła naprzeciw oczekiwaniom Klientów i opracowała usługę pozwalającą na uszycie pościeli z bawełny bądź lnu o indywidualnych wymiarach. Ponadto przy tego typu zamówieniach istnieje możliwość wstawienia dodatków, takich jak: wypustki, wstawki, koronki oraz wzory nanoszone przy użyciu hafciarki komputerowej.

Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w sytuacji gdy kołdra posiada nietypowe wymiary bądź pragniemy czegoś więcej niż tylko zwykłej pościeli. Dzięki tej możliwości zwykła sypialnia za sprawą pościeli szytej na miarę zmienia się w luksusowy apartament.

Dostępne w ofercie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a mnogość kolorów oraz wzorów, a także zróżnicowana cena gwarantuje, że znajdziecie Państwo
w naszym sklepie doskonały prezent dla najbliższych, niezależnie od gustu oraz wieku obdarowywanej osoby.

Sypialnia w barwach tęczy

Dla jednych modnymi kolorami są neutralne beże i tradycyjne brązy, dla innych zaś głębokie zielenie, mocna czerwień bądź minimalistyczna szarość. Bez względu na to, która z barw jest aktualnie najchętniej wybieraną, firma Marletto w swojej ofercie posiada pościel
o różnorodnej kolorystyce. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy z Klientów ma możliwość stworzenia indywidualnego projektu, nie tylko pod względem rozmiaru pościeli, wzoru oraz dodatków, ale również barwnym upodobaniom.

Naszym Klientom gwarantujemy pełną pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Wszelkie zapytania prosimy przesyłać pod adres: biuro@marletto.pl.