Pościel bawełniana biała Lily 180/200

Nowy produkt

Rustykalna biała pościel bawełniana, zdobiona za pomocą haftu w różowym kolorze, okalającej brzegi poszewki na kołdrę oraz dwóch poszewek na poduszki zamykanych na guziki. Wymiary: 180 × 200.

Więcej szczegółów

175,00 zł brutto

  • bez haftu
  • monogram

Więcej informacji Pościel bawełniana biała Lily 180/200

Ponadczasowa, klasyczna biała pościel bawełniana 180/200 z 2 poszewkami 70/80 zamykana na zamek.  Pościel bawełniana wykonana z materiału o cienkich włóknach, gęsto tkana, co sprawia, że jest miła, delikatna, idealna na każdą porę roku. Pościel ozdobiona jest delikatnym czerwonym haftem.

Na tej pościeli możemy wykonać haft inicjałów, monogramu, innego wzoru. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem należy wybrać opcję "monogram" oraz w komentarzu zamówienia lub w oddzielnym mailu podać co ma być wyhaftowane. Przed wykonaniem usługi skontaktujemy się Państwem w celu dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów. Na życzenie można wykonać pościel na zamek, inny rozmiar poszewek lub wprowadzić jeszcze inne zmiany. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pościel zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni. Prasować najlepiej pościel delikatnie zwilżoną (niemokrą), wtedy dużo lepiej i szybciej się prasuje. Haft nie farbuje.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: