Pościel bawełniana biała niebieskie kwiatki 160/200 Zobacz większe

Pościel lniana, kremowa, haftowana 220/200

Nowy produkt

Urzekająca swoim pięknem kremowa pościel z lnu o haftowanej powierzchni, która dodaje jej uroku. Dzięki wymiarom 200 × 220 idealnie sprawdzi się w sypialniach małżeńskich.

Więcej szczegółów

420,00 zł brutto

  • bez haftu
  • monogram

Więcej informacji

Ponadczasowa, klasyczna  pościel lniana 220/200  z 2 poszewkami 70/80 i 2 poszewkami 40x40cm. Poszwa zamykana na zamek, poszewki na zakładkę. U góry poszewek i poszwy delikatny haft w kolorze materiału. Skład 100% len

Na tej pościeli możemy wykonać haft inicjałów, monogramu, innego wzoru. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem należy wybrać opcję "monogram" oraz w komentarzu zamówienia lub w oddzielnym mailu podać co ma być wyhaftowane. Przed wykonaniem usługi skontaktujemy się Państwem w celu dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów. Na życzenie można wykonać pościel na zamek, inny rozmiar poszewek lub wprowadzić jeszcze inne zmiany. Zapraszamy do kontaktu z nami. Pościel zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni. Prasować najlepiej pościel delikatnie zwilżoną (niemokrą), wtedy dużo lepiej i szybciej się prasuje. Haft nie farbuje.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: