Pościel satynowa szara 220/200

Nowy produkt

Klasyczna pościel bawełniana o wymiarach 200 × 220 wykonana z wysokiej jakości tkaniny satynowanej w szarym, odpornym na spieranie kolorze. Sprzedawana w komplecie z dwoma poszewkami na poduszkę i zapinana na wygodny zamek..

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

  • bez haftu
  • monogram

Więcej informacji

Pościel bawełniana 220/200 jasnoszara, z 2 poszewkami 70/80. Pościel bawełniana wykonana z polskiego materiału o cienkich włóknach, gęsto tkana, co sprawia, że jest miła, delikatna, idealna na każdą porę roku. Na komplet pościeli składa się poszwa 220/200 oraz 2 poszewki 70/80.

 Na tej pościeli możemy wykonać haft inicjałów, monogramu, innego wzoru. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem należy wybrać opcję "monogram" oraz w komentarzu zamówienia lub w oddzielnym mailu podać co ma być wyhaftowane. Przed wykonaniem usługi skontaktujemy się Państwem w celu dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów. Na życzenie można wykonać pościel na zamek, inny rozmiar poszewek lub wprowadzić jeszcze inne zmiany. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pościel zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni. Prasować najlepiej pościel delikatnie zwilżoną (niemokrą), wtedy dużo lepiej i szybciej się prasuje. Haft nie farbuje.

30 innych produktów w tej samej kategorii: