Pościel bawełniana szara 220/200

Nowy produkt

Klasyczna pościel bawełniana o wymiarach 200 × 220 wykonana z wysokiej jakości tkaniny w szarym, odpornym na spieranie kolorze. Sprzedawana w komplecie z dwoma poszewkami na poduszkę i zapinana na wygodne guziki.

Więcej szczegółów

180,00 zł brutto

  • bez haftu
  • monogram

Więcej informacji Pościel bawełniana szara 220/200

Pościel bawełniana 220/200 jasnoszara zamykana na szare plastikowe guziki, z 2 poszewkami 70/80. Pościel bawełniana wykonana z polskiego materiału o cienkich włóknach, gęsto tkana, co sprawia, że jest miła, delikatna, idealna na każdą porę roku. Na komplet pościeli składa się poszwa 220/200 oraz 2 poszewki 70/80, całość zamykana na guziki.

Pościel z ciemnoszarą wypustką około 1/3 wysokości poszwy i u góry poszewek. Na tej pościeli możemy wykonać haft inicjałów, monogramu, innego wzoru. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem należy wybrać opcję "monogram" oraz w komentarzu zamówienia lub w oddzielnym mailu podać co ma być wyhaftowane. Przed wykonaniem usługi skontaktujemy się Państwem w celu dokładnego ustalenia wszystkich szczegółów. Na życzenie można wykonać pościel na zamek, inny rozmiar poszewek lub wprowadzić jeszcze inne zmiany. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pościel zaleca się prać w temperaturze 40-60 stopni. Prasować najlepiej pościel delikatnie zwilżoną (niemokrą), wtedy dużo lepiej i szybciej się prasuje. Haft nie farbuje.

30 innych produktów w tej samej kategorii: