Poduszki, poszewki dekoracyjne

Poduszki i poszewki dekoracyjne są ozdobą tych pomieszczeń, których aranżacja powinna być w pełni dopasowana do naszej własnej wizji. Wspaniale nadają się do sypialni czy salonu jako unikatowy element wystroju. Posiadamy modele z motywem kwiatowym, które pasują do wnętrz o klasycznej lub romantycznej aranżacji. Polecamy również poszewki w paski,...

Poduszki i poszewki dekoracyjne są ozdobą tych pomieszczeń, których aranżacja powinna być w pełni dopasowana do naszej własnej wizji. Wspaniale nadają się do sypialni czy salonu jako unikatowy element wystroju. Posiadamy modele z motywem kwiatowym, które pasują do wnętrz o klasycznej lub romantycznej aranżacji. Polecamy również poszewki w paski, czyli idealne uzupełnienie do pokoju w stylu retro lub marynistycznym. Wykonujemy także poszewki dekoracyjne z praktycznej, łatwiej w praniu bawełny czy lnu. Na specjalne okazje, do ozdoby miejsc o unikatowym charakterze lub jako prezent ślubny polecamy niezwykle eleganckie poszewki z satyny wykończone koronką, monogramem lub innym haftem.

Poduszki, poszewki dekoracyjne 

 • Poszewka satynowa na jasiek 40x40cm, zamykana na zamek. Poszewka uszyta w Polsce z grubej satyny o gramaturze 140 g/m2, poszewka z ozdobną listwą, na której naszyta jest bawełniana, biała koronka. Możliwe inne rozmiary poszewek.

 •  Poszewka na jasiek 40x40cm, uszyta z bawełny w biało czerwone paski. Poszewka zamykana na guziki. 100% bawełny produkt polski

 •  Poszewka na jasiek 40x40cm, uszyta z bawełny w biało granatowe paski. Poszewka zamykana na guziki. 100% bawełny produkt polski

 • Biało szara poszewka na jasiek 40x40cm, uszyta z miękkiej i delikatnej satyny bawełnianej. Poszewka zamykana na zamek kryty. 100% bawełny produkt polski Optymalna temperatura prania max 60stopni.

 • Bogato haftowana poszewka dekoracyjna. Poszewka kremowa ozdobiona kolorowym haftem kwiatowym na prawej stronie, lewa strona gładka. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. Praktyczna poszewka wykonana z poliestru- bardzo mało się gniecie. Dostępna 1 ostatnia sztuka.

 • Bogato haftowana poszewka dekoracyjna. Poszewka bordowa ozdobiona kolorowym haftem kwiatowym na prawej stronie, lewa strona gładka. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. Praktyczna poszewka wykonana z poliestru- bardzo mało się gniecie.

 • Poszewka dekoracyjna gobelinowa z motywem ważki. Prawa strona z ważką, lewa strona gładka - miękki beżowy materiał. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. skład: 60% poliester, 40 % bawełna

 • Biała poszewka lniana z niebieskim haftem, zamykana za zakładkę. Tył poszewki gładki. Rozmiar 40x40 cm. produkt polski

 • Poszewka lniana 50x50 cm ozdobiona ażurowym haftem richelieu. Możliwe inne rozmiary poszewek. produkt polski.

 • Komplet 2 poszewek dekoracyjnych, czarnych w kolorowe kwiaty. Poszewki z grubego lnu, dwustronne, obszyte czarną wypustką, zamykane na zamek. Rozmiar 40x40 Produkt polski

 • Zestaw dwóch oryginalnym poszewek lnianych. Jedna poszewka biała z czarnym haftem, druga czarna z białym haftem. Obydwie przedstawiają panią w stylu lat 30. Niezmiernie interesujący zestaw, który ozdobi twój pokój. Rozmiar 40x40 cm, poszewki dostępne same lub w komplecie z poduszkami, proszę wybrać z prawej strony.

 • Urocza poszewka lniana biało czerwona z czerwonym haftem. Poszewka wiązana na troczki. Idealna dla dziewczynki. Poszewka dodatkowo ozdobiona wąska białą koronką bawełnianą. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Niespotykana poszewka ręcznie malowana w polne kwiaty. Poszewka lniana z ozdobna listwą około 5 cm naokoło poszewki. Poszewka malowana przez artystę plastyka. Oryginalna, unikatowa praca. Każda sztuka może nieznacznie różnic się od poprzedniej. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Beżowy zestaw 2 poszewek na poduszki + bieżnik na stół. Poszewki w rozmiarze 45x45cm zamykane na zamek, bieżnik 35/150cm. Całość w pięknym beżowo złotym kolorze, haftowane w motywy liści, gałązek. Haft zbliżony kolorystycznie do koloru materiału. Materiał - 100% poliester.

 • Urocza  poszewka lniana haftowana. Poszewka uszyta z białego lnu, z haftowanymi różowymi kwiatami. Poszewka zamykana z tyłu na troczki. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Urocza  poszewka lniana haftowana. Poszewka uszyta z białego lnu, z haftowanymi różami. Poszewka zamykana z tyłu na troczki. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Poszewka na poduszkę dekoracyjna szara haftowana. Haft o ton ciemniejszy od materiału. Gustownie się komponuje. Poszewka uszyta z praktycznego materiału, który się nie gniecie. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. skład: 100% poliester,

 • Urocza  poszewka lniana haftowana. Poszewka uszyta z białego lnu, z haftowanym wzorem ludowym oraz z kolorową rajką. Poszewka zamykana z tyłu na drewniane guziki. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Urocza  poszewka lniana na poduszkę z falbanką naokoło. Poszewka uszyta z białego lnu, z haftowanym białym wzorem ludowym oraz z wąską koronką na falbance. Poszewka zamykana z tyłu na zakładkę. Rozmiar 40x40 cm, poszewka dostępna sama lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Urocza  poszewka lniana na poduszkę. Poszewka uszyta z białego lnu, z czerwoną satynową lamówką. Poszewka ręcznie malowana specjalistycznymi farbami do tkanin w cudne polne maki. Poszewka zamykana z tyłu na guziki. Poszewki wykonane w Polsce. Rozmiar 50x50 cm, poszewki dostępne same lub w komplecie z poduszkami, proszę wybrać z prawej strony.

 • Ciekawa poszewka gobelinowa przedstawiająca wieżę Eifla. Poszewka utrzymana w odcieniach szarości, zamykana na zamek. Poszewka o rozmiarze 45x45. skład 60% poliester, 40% bawełna Poszewka dostępna same lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Poszewka lniana 40x40 cm na jasiek, z ozdobną listwą na około poszewki. Poszewka na zakładkę hotelową, na zamówienie możliwe zamknięcie na guziki lub zamek. Poszewka naturalna -100% len. Możliwe inne rozmiary poszewek. produkt polski.

 • Biała, klasyczna poszewka na jasiek 40x40cm, uszyta z delikatnego adamaszku. Poszewka zamykana na zakładkę. 100% bawełny produkt polski

 • Bogato haftowana poszewka dekoracyjna. Poszewka beżowo złota ozdobiona gustownym haftem w kolorze materiału. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. Praktyczna poszewka wykonana z poliestru- bardzo mało się gniecie.

 • Poszewka kremowa uszyta z adamaszku, z ozdobną listwą naokoło. Na listwie dekoracyjny haft w kolorze materiału. Poszewka na standardowy jasie 40x40cm, zamykana na kryty zamek. skład 100% bawełny

 •  Poszewka dekoracyjna uszyta z grubego materiału, w kwiaty magnolii, dodatkowo ozdobiona brązową wypustką,  poszewka o rozmiarze 40x40. skład 60%  bawełna, 40% poliester Poszewka dostępna same lub w komplecie z poduszką, proszę wybrać z prawej strony.

 • Bogato haftowana poszewka dekoracyjna. Poszewka brązowa ozdobiona kolorowym haftem kwiatowym na prawej stronie, lewa strona gładka. Poszewka 45x45 cm, zamykana na kryty zamek. Praktyczna poszewka wykonana z poliestru- bardzo mało się gniecie.

 • Lniana poszewka na poduszkę o wymiarach 40x40 cm. Poszewka ozdobna z wyhaftowanym czarnym statkiem. Poszewka zamykana na zakładkę. produkt polski

 • Poszewka ozdobna z motywem statku. Poszewka biało czarna wykonana  z czarnego lnu z haftem biało czarnym. Poszewka w rozmiarze 40x40 cm. Zamykana na zakładkę. skład 100% len produkt polski