prześcieradła bawełniane, dżersejowe

Prześcieradła typowe oraz nietypowe, każdy rozmiar. Prześcieradło bawełniane, naturalne, idealne do każdej sypialni. Prześcieradła proste lub z gumką, na materac, kanapę, wersalkę, na nakładkę do materaca.

prześcieradła bawełniane, dżersejowe 

  • Białe, proste prześcieradło bawełniane w rozmiarze 160/240.

  • Jasno szare, proste prześcieradło bawełniane w rozmiarze 160/240.

  • Białe, proste prześcieradło bawełniane na duże łóżko w rozmiarze 220/240. Prześcieradło szyte z 1 kawałka materiału, tkanina gęsto tkana, gramatura 146g/m. Szyte w Polsce, 100% bawełny. Możliwe inne rozmiary.

  • Prześcieradło dżersejowe białe, na gumkę, dopasowane do wymiarów materaca. Proszę o wybór właściwego rozmiaru z prawej strony. Prześcieradło wykonane z rozciągliwej bawełny w kolorze białym. Prześcieradło z gumką dopasowane do wymiarów materaca, prześcieradło dopasowane do wysokości materaca 16-18 cm. Skład prześcieradła 100% bawełna.

  • Prześcieradło dżersejowe kremowe, na gumkę, dopasowane do wymiarów materaca. Proszę o wybór właściwego rozmiaru z prawej strony. Prześcieradło wykonane z rozciągliwej bawełny w kolorze kremowym. Prześcieradło z gumką dopasowane do wymiarów materaca, prześcieradło dopasowane do wysokości materaca 16-18 cm. Skład prześcieradła 100% bawełna.